single
Tanıtım Videosu

Paylaşın

Linki Paylaş

Konak 50. Yıl Lisesi'nin Fethiye'de mi olduğu konusundaki belirsizlik, Cumhur İttifakı adayının diploma krizini daha da karmaşık hale getirmiştir.

2024 seçimlerinde AK Parti'den aday olan ve sonrasında MHP logosu altında seçime giren kökten Fethiye, aday belirleme sürecinde zorlu bir süreç yaşamıştır.

AK Parti adaylık başvurusunda İzmir Konak 50. Yıl Lisesi'ni belirtmesi kafaları karıştırmış, tanıtım broşürlerinde ise eğitimini Fethiye'de tamamladığını iddia etmesi seçmenler arasında karışıklığa neden olmuştur. Kökten, aday olabilmek için sağlık raporu ve yüksek miktarlarda ödemeler yaparak mücadele etmiş, seçimlerde Alim Karaca ile anlaşmalı olduğu ve meclis üyesi olduğu süreçte yakın ilişkiler içinde olduğu ve 2019'da seçimi Alim karacaya kazandıran güçler tarafından desteklendiği iddiaları gündemde yer almıştır. Köklü'nün diploma konusundaki belirsizlikleri açıklaması beklenirken, MHP il başkanı ve AK Parti il başkanının sahte diploma ile aday olması konusu da gündemdedir. 31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala siyasi çekişme kızışmış, adaylar saha çalışmalarına devam ederken skandal haberler gelmeye devam etmiştir. Cumhur İttifakı Fethiye belediye başkan adayı Muhammet Kökten, aday belirleme sürecinde önce AK Parti'den aday adayı olmuş, ancak sonra MHP'den aday gösterilmiştir. Kökten'in MHP'den aday gösterilmesi tartışmalara yol açmış, milliyetçi hareket partisi üyeleri aday seçimindeki süreci sorgulamıştır. Bu süreçte Fethiye MHP ilçe başkanı Osman Cura görevden alınmıştır. Muhammet Kökten'in MHP başvurusunda mezuniyet bilgileri ve diploma konusu hala belirsizliğini korurken, kamuoyunda bu konuların ciddiyetle ele alınması ve doğru cevapların verilmesi beklenmektedir. Bu tür tutarsızlıkların ve belirsizliklerin seçmenlerin güvenini sarsabileceği ve adayın gelecekteki yönetim becerilerini sorgulatacağı da açıktır. Bu nedenle, Muhammet Kökten'in bu konulardaki açıklamaları ve tutumları büyük önem taşımaktadır

 ılke'sız Edep'siz , Ahlak'sız NAM , ve Us'suz İBAN'CI haram zade insanımsı dik sürünen haramdıyar'cılarla ılke'lı , yeti'lerını ılla O'nun rızasına uygun ,her an ıbra uzere olan helal el diyar bany'cılerın mücadelesidir !

iSRA 5 ) Fi iza caeف ا ذ ا جاء Vaadiوع د E vela hüma ا ولاهما
Beasinâ ب ع ث نا Aleyküm ع ل ي ك م Abdi ع بادا Linâ ل نا Eveli ye ا ول ي Basiبا سھھediydeش د ي د
Fe casuvف جاسوا HElal el diyari ????خ لا ل الديار Ve و Kani كان Vaadeوعدا Mefuvlâ م ف ع ولا ( İSRA 5 ) MAD MAN İS RETURNED @dbdevletbahceli
@rterdogan @cbyfuatoktay
@tcicisleri @bakiersoymhp
@mhptekirdagil @cuneytyuksel_59
@mestanozcan @mustafasentop
@muhammedgomuk
@kokten_muhammet
@mustafa.destici @mustafasarigul_
@alicantasci55 @yusuf.kuskun
@mehmetfidan1957
@mevlutcavusoglu
@cevdettellioglu
@ismailkavuncu2023
@bogackaanmurathan
@ahmetmisbah
@eminsadoglu
@mesadoglu
@_kemalsadoglu53

Etiketler

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi